SLOVENSKÁ LIGA BOXU - REGIÓN ZÁPAD
VIII. kolo
DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 9. decembra 2006
MUDr. Igor KÁNTOR mal na starosti zdravotnícke zabezpečenie a samozrejme aj vstupné prehliadky
Váženie, rozhodca Peter JACHMAN (AIBA, Komárno) obsluhje váhu na ktorej je Mário NOVÁK (Galanta)
Tréner BC Dubnica nad Váhom Dušan BUČKO vypisuje vážne lístky pre svojich zverencov
Nasadenie borcov vykonávali, zľava: Ivan ZELENÁK, Ing. Miroslav JAKUBÍK a hlavný rozhodca Jaroslav JAKUBÍK
Bratia LINKOVCI z usporiadajúceho oddielu Linka Box-Sk Dunajská Lužná privítali na tejto oblasti oddiel zo severu Čiech Linka Box Krupka, ktorý viedol Vlado LINKA.
Rozhodca Jaroslav JAKUBÍK (AIBA, Bratislava) dvihol ruku na znak víťazstva Máriovi CSONKOVI zo Zlatnej na Ostrove po víťazstve nad Kevinom FARKASOM (30 kg)
Tréneri Alojz (v ringu) a Július LINKOVCI v prestávke pripravujú do ďalšieho kola Rudolfa BENKOVSKÉHO
Tréner OBK Tomášikovo Ladislav KARÁCSONY pripravuje do ďalšieho kola Balázsa CSICSOLU (30 kg)
Rozhodca Michal HRABOVSKÝ (I. trieda, Komárno) dvíha ruku víťazovi ml. žiakov do 30 kg Balázsovi CSICSOLOVI
Ml. žiaci do 46 kg Juraj ŠIMČÍK (BC Galanta) a víťaz duelu Dániel HERCEG z OBK Tomášikovo
Tréner oddielu Linka Box Krupka (ČR) Vladimír LINKA
(v ringu) pripravuje do ďalšieho kola Michala MIKA
Jeho súpera Ľuboša FERDINANDA z OBK Tomášikovo pripravuje tréner Ladislav KARÁCSONY
V peknom súboji st. žiakov do 50 kg medzi Ľubošom FERDINANDOM (OBK Tomášikovo) a Michalom MIKOM (Linka Box Krupka sa bolo načo pozerať
Rozhodca Michal HRABOVSKÝ dvíha ruku na znak víťazstva Michalovi MIKOVI (Linka Box Krupka) po víťazstve nad Ľubošom FERDINANDOM (OBKT)
Tréner Ladislav KARÁCSONY (OBK Tomášikovo) pripravuje do Ďalšieho kola Richara SIPOSA (SŽ, 57 kg)
Duel starších žiakov do 57 kg vyhral na body Jozef ROSTÁS z ŠKB Spartak Komárno
Tréner Alojz LINKA z domáceho BC Linka Box-Sk Dun. Lužná radí svojmu zverencoviIvanovi SÁRKŐZIMU
Jeho súperovi Františkovi BELUJSKÉMU z ŠKP Bratislava radia tréneri Ján MATTA a Róbert OLÁH
Rozhodca Peter JACHMAN pozerá na čistotu súboja medzi Ivanom SÁRKŐZIN a Františkom BELUJSKÝM
Súboj starších žiakov do 63 kg vyhral 3 : 0 na body Ivan SÁRKŐZI z BC Linka Box-Sk Dunajská Lužná
Tréner BC Galanta Miroslav RUSNÁK v prestávke radí svojmu zverencovi Marekovi RIGOVI
Tréneri ŠKB Spartak Komárno Barnabáš KOVÁČ (v ringu) a Jozef POLÁK cez prestávku s Karolom CSICSOM (75)
V súboji starších žiakov do 75 kg zvíťazil na body Karol CSICSO (ŠKB Sp. Komárno) nad Marekom RIGOM
Tréner Anton DYDI (BC Dubnica n./V.) pripravuje do ďalšieho kola kadeta do 57 kg Dominika DOLINAJA
Rozhodca Peter JACHMAN počíta Dominika DOLINAJA (BC Dubnica n./V.), ktorý sa po tvrdom údere ocitol na podlahe ringu
V tomto stretnutí kadetov do 57 kg zvíťazil verdiktom K.O. v prvom kole boxer Linka Box Krupka (ČR) Petr RANDÝSEK nad Dominikom DOLINAJOM
Tréner BC Trnava Bruno HAUER so svojim zverencom Tiborom KRUŽELOM (kadet, 63 kg)
Tréner BC Galanta Ladislav TAKÁCS so svojim zverencom a synom Ladislavom TAKÁCSOM (kadet, 63 kg)
Tvrdý súboj kadetov do 63 kg medzi Tiborom KRUŽELOM (BC Trnava) a Ladislavom TAKÁCSOM (BC Galanta)
Súboj kadetov do 63 kg vyhral technicky vyspelejší Ladislav TAKÁCS z BC Galanta
Tréner Dušan BUČKO (BC Dubnica n./V.) v prestáve dáva rady svojmu zverencovi Michalovi RENDEKOVI
V zápase kadetov do 66 kg zvíťazil Martin HRUŠOVSKÝ (červený) z BC Trnava nad Michalom RENDEKOM
Súboj medzi kadetmi do 69 kg Romanom BUTINOM z ŠKP Bratislava (červený) a Antonom VELICHOM
Tréneri ŠKP Bratislava Róbert OLÁH (v ringu) a Ján MATTA radia svojmu zverencovi Romanovi BUTINOVI
Tréneri Dušan BUČKO a Anton DYDI pripravujú cez prestávku Antona VELICHA z Rom Slovakia Bratislava
Tréner Vladimír LINKA (Linka Box Krupka) pripravuje juniora do 75 kg Václava LIBIŠA
Tréneri ŠKP Bratislava Ján MATTA (v ringu) a Róbert OLÁH cez prestávku so svojim zverencom, juniorom Viktorom MILNIKOM
Viktor MILNIK (ŠKP Bratislava) čaká so svojimi trénermi Jánom MATTOM a Róbertom OLÁHOM na vyhlásenie výsledku stretnutia, v ktorom zvíťazil  na body
Kadet do 69 kg Milan DUBEŇ (Linka Box-Sk D. Lužná)
Kadet do 69 kg Rastislav TOMČÁNY (BC Dubnica n./V.)
Tvrdý súboj medzi kadetmi vo váhe do 69 kg Milanom DUBEŇOM a Rastislavom TOMČÁNYM
Rozhodca Jaroslav JAKUBÍK (AIBA, Bratislava) zodvihol ruku za víťazstvo Rastislavovi TOMČÁNYMU